СОКМЕ

Наша компанія «СОКМЕ» здійснює виробництво меблів вже 13 років. Поєднання високої якості продукції, величезного асортименту, постійного руху по розробці нових моделей і прийнятних цін привело Нас до завоювання успіху і лідерства на ринку у відповідному сегменті.

Виробництво меблів здійснюється на високоякісному устаткуванні Німеччини та Італії (HOLZMA, BURKLE, ALTENDORF, BIESSE, MORBIDELLI, VITAP SCM GROUP та ін.). На сьогоднішній день на підприємстві працює 238 чоловік. Підприємство має 5000 м2 сучасних виробничих площ, для виготовлення меблів використовується сировина кращих вітчизняних і закордонних виробників.

Вся продукція нашого виробництва сертифікована, пройшла санітарно-гігієнічну експертизу, а також відповідає вимогам всіх ГОСТ-ів і стандартів.

Наша продукція має попит не лише в Україні, але і в країнах СНД і Східної Європи. Ми успішно експортуємо нашу продукцію в такі країни як Російська Федерація, Казахстан, Боснія і Герцеговина, Молдова, Грузія.

Доставка товару здійснюється зі складських приміщень виробника, транспортом виробника, а також транспортом замовника. Ми працюємо з різними умовами постачання товару, а також надаємо всі необхідні документи для імпорту.

Для максимальної зручності в роботі з покупцями пропонуємо всю необхідну рекламну продукцію.

Ми пропонуємо Вам рух до успіху разом з нами.

Меблеве підприємство «СОКМЕ» зацікавлене у встановленні довгострокових партнерських відносин з Вами. Впевненні, що в нашій особі Ви знайдете надійного і компетентного партнера.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий

TrackBack URL

http://www.msv.kiev.ua/sokme/trackback/

Наверх
Яндекс.Метрика